1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

gün akşam oldu dizi konusu

Konu, 'Televizyon' kısmında earnowrossi tarafından paylaşıldı.

 1. e

  earnowrossi Yeni Üye

  gün akşam oldu konusu
  gün akşam oldu dizi konusu nedir
  gün akşam oldu dizisinin konusu

  gün akşam oldu dizi

  Eşref Bey karısı Saadet Hanım la birlikte Ege de bir kasabada yaşamakta, kendi zeytinlikleri ve zeytinyağı fabrikasıyla geçimini sağlamaktadır. Hayatta en büyük gururu olan beş çocuğunu en iyi şekilde yetiştirmiştir. Artık ömrünün sonbaharında, ondan uzak yaşayan çocuklarının başarılarıyla gururlanmaktayken, karısının ani ölümü Eşref Bey i derinden sarsar. Bu olayla sadece karısını değil, ona bağlılığından şüphe duymadığı beş çocuğuyla arasındaki köprüyü de kaybeder Eşref Bey. Ve bu köprüyü yeniden kurmak için yıllardır dışına adım atmadığı Kasabasından çıkıp, İstanbul a çocuklarını ziyarete gitmeye karar verir.

  Bu ziyaret sadece onun değil, yetişkin olan beş evladının da hayatını alt üst edecektir. Babalarından sakladıkları sıkıntıları ve sırlarıyla, Belgin, Ayhan, Tarık, Ediz ve Türkan ın hayatında yeni bir sayfa açılacak, tekrar bir aile olduklarını hatırlayacaklar ve en değerli hazinelerine, babalarına sığınabileceklerini yeniden keşfedeceklerdir. Ne de olsa bir baba çocukları için en güvenli limandır ve her ailenin bir limana ihtiyacı vardır
   
 2. r

  rodali Yeni Üye

  5-6 tane fragmanına denk geldim televizyonda. baba ve çocuk ilişikisi üzerinden gidilmiş. insanların en yakınındaki insana, aslında ne kadar uzak olabileceğini, sevginin bir çok zaman yetersiz olduğunu anlatıyor. hepimizin hayatında olan, yaralayan bi hikaye. hakkaten etkilendim. diziciler bu işi öğreniyor mu ne!
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş