1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Gs Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Kim?

Konu, 'Spor' kısmında Fanatik tarafından paylaşıldı.

 1. F

  Fanatik Yeni Üye

  Klasikler arasında yer alan Dünya'nın gözünün olduğu karşılaşma Galatasaray Fenerbahçe derbisi Hakemi Kim?


  [​IMG]

  Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 16 Aralık Pazar günü saat 20.0'de yapılacak derbi maçı hakem Halis Özkahya yönetecek.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  1980 yılında Kütahya'da doğan Özkahya, Üniversiteyi de orada okudu. Beden Eğitimi öğretmeni olan Özkahya, Okulu bitirdikten sonra öğretmen olarak Kocaeli'ne tayini çıktı. Halen Kocaeli Misak-ı Milli İlköğretim Okulu'nda Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yapıan Özkahya'nın Ailesi Kütahya'da yaşıyor. Babası öğretmen ve aynı zamanda eski hakem Ali Özkahya, Kütahya'da 3 yıl il hakemliği yaptı. Annesi ise ev hanımı. 11 yaşından 16 yaşıma kadar Kütahya'nın Yeşilay Spor Kulübü'nde top koşturan Özkahya, 16 yaşına geldiğinde dizlerinde bir problem oldu ve Doktorlar futbol oynamamasını kesin olarak yasakladı.Bu problem hızlı büyümeden kaynaklanan bir dizkapağı problemiydi. Sert bir darbe alması durumunda sıkıntı yaşayabilecekti. Bu nedenle futbolu bıraktı ve bir müddet basketbol oynadı. Futbol hakemliği devreye girince basketbolu da bıraktı.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş