1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Grup Vitamin Biyografi-Grup Vitamin Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Almira Yeni Üye

  GRUP VİTAMİN  EMRAH ANUL 1970 Yılında İstanbul'da doğdu. Harbiye İlkokulu 1996'da en iyi reklam kristal ayı ödülü "Takmayacaksın" parçası ile alındı. 1996 Yedigün sponsorluğunda Es organizasyon adı altında Türkiye'de 20 beldede ilk tır konserleri verdi. 1995-96 yılında tükenmez kalemin senaryolaştırdığı Filma-cass yapımcılığında Losbekaros dizi çalışmalarında Vitamin olarak yer aldı.

  Kendinden ödün vermeyen Grup Vitamin Gökhan Semiz'in ani ayrılışından sonra iki kişi olarak yine Türkiye'nin acı dolu sorunlarını mizah ve müzikle birleştirip aynı tarzda devam etti..

  SELÇUK AKSOY 1971 Yılında Almanya'da doğdu. Müzik hayatına lisede ud çalarak başladı. Kalamış Musiki Cemiyeti ve Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde fasıl heyetlerinde çaldı. İlkokul Sertaç Demirtaş'tan oluşan Bol Vitamin kasetinde yer aldı.

  1990-91'de en çok satan kaset Bol Vitamin Kaseti MÜYAP ödülünü aldı. 1991-92'de Cezmi kaseti piyasaya çıktı. Daha sonra Yandık Desene ve Sırasıyla Üşüttük 1995-96 yılında Tükenmez kalemin senaryolaştırdığı Filma-cas yapımcılığında Losbekaros dizi çalışmasında vitamin olarak yer alındı.

  Kendinden ödün vermeyen Grup Vitamin Gökhan Semiz'in ani ayrılışından sonra iki kişi olarak yine Türkiye'nin acı dolu sorunlarını mizah ve müzikle birleştirip aynı tarzda devam etti.
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  şu aralar uzun uzun dinlediğim ve özlediğim; eksik kalmış yarım bırakmış grup.
   
 3. M

  Muhibbi Yeni Üye

  her ne kadar gökhan'sız çok eksik olsalar da tekrar televizyonda görmeyi çok özlediğim efsane.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş