1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Göz Rengine Göre Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında cemre tarafından paylaşıldı.

 1. cemre

  cemre Yeni Üye

  Göz renginize göre astrolojik yorumların oldugunu biliyormusunuz?
  Göz rengiyle ilgili burç yorumlarını şu şekilde ele alabiliriz.

  Yeşil Gözlü İnsanlar :
  Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapılari vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı başarabilirler.

  Ela gözlüler insanlar:
  Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli hassas yapıda insanlardır. Yumuşak başlı ve anlayışlı olmalarının altında gururlarına aşırı düşkün ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmeyen bir kişilik yatar. O yüzden yumaşak başlı diye fazla üzerine gitmemek lazım.

  Mavi Gözlü İnsanlar :
  Enerji dolu,hareketli, liderlik vasfı yüksek, eli açık, kişilerdir. Tek kötü yanları biraz hayalperesttirler. Bu yapılari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

  Siyah Gözlü İnsanlar :
  Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan,duygu yüklü olan siyah gözlü insanlar disiplini ve düzeni severler.Her duyguya fazla tepki veren siyah gözlülerin kindarlığına dikkat etmek gerekir

  Kahverengi Gözlü İnsanlar:
  Özel hayatlarını rahatlıkla her yerde anlatabilen kahverengi gözlüler, art niyetsiz rahat insanlardır. Bu özelliklerinden dolayı kolaylıkla hayal kırıklığı yaşayabilirler.En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmalarıdır.
   
 2. m

  muzik Misafir

  neden siyah gozlere kizgin amma boyle diyil
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş