1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Göz çevresine yapılan değişik makyaj örnekleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Makyaj deyip geçmemek gerekiyor. Göz çevresine yaptığı birbirinden değişik ve ilginç makyaj ile adından çok söz ettiren İsrail' li Tal Peleg , sanatını konuşturmuş diyebiliriz. Bir çok farklı gözz makyajı tasarlayan sanatçıyı tebrik ediyoruz.

  goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-1.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-2.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-3.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-4.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-5.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-6.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-7.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-8.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-9.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-10.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-11.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-12.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-13.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-14.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-15.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-16.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-17.jpg goz-cevresine-farkli-goz-makyaji-18.jpg
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Gercekten farkli ve ilginc tasarimlar diyebiliriz :) Demek ki kendisine bir nevi hobi edinmis kendisine.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş