1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Görevinden alınmamak için Esma

Konu, 'Ayet, Dua ve Hadis' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

 1. denizkızı

  denizkızı Yeni Üye

  Görevimiz bizim için kutsaldır. Onun sayesinde para kazanıp geçimimizi devam ettiririz. Zaman zaman yaptığımız bazı hatalar ya da anlık sinirlerimiz yüzünden soruşturma geçirebilir; görevimizden uzaklaştırılabilir ya da görevden alınabiliriz. İşte bu durumlardan herhangi birini yaşıyorsanız ya da yaşama ihtimaliniz varsa görevinizden uzaklaştırılma korkunuz varsa aşağıda sizler için sunduğum duaları okuyarak bu korkunuzu Allah'ın izniyle bir kenara atabilirsiniz.


  Vazifesinden alınacağından şüphe eden kişi her namazdan sonra(113) yada günde(565) defa “Yâ Baki celle celalühü” okumaya devam ederse,bu kimse görevinden ve işinden uazaklaştırılmaz Allah’ın izni ile.
  dua1.jpg
  Oruçlu olarak (1000) defa ” Yâ Kebiru celle celalühü” ismi şerifini okursa görevinden azl edilmez.Görevinden alınmış ise görevine çağrılır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  İşinde kalmak için yani işten atılmamak için okunacak esma diyebiliriz. İşten atılmamak için önce düzgün biri olup sonra esmalara sarılmak daha güzel olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş