1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Google Nasıl Ana Sayfa Yapılır ?

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google 'ı ana açılış sayfası yapmak için izlenecek bir kaç işlem var. Google' ı ana sayfa yaparak direk google sayfasının açılmasını sağlarsınız. Bu sayede her defasında arama çubuğuna google.com yazmak zorunda kalmazsınız.

  Kullandığınız internet tarayıcısına göre işlemleriniz değişecek. Öncelikle İnternet Explorer ile başlayalım. Öncelikle İnternet Explorer açın ve yukarıda Araçlar' ı tıklayın. Sonrasında ise İnternet Araçları' nı seçin. Genel sekmesine gelerek giriş sayfası bölümüne www.google.com yazın ve tamam butonuna basın. Artık her İnternet Explorer açtığınızda Google karşınıza gelecek.

  Eğer Firefox kullanıyorsanız yapmanız gereken işlemler bir firefox sayfası açtıktan sonra yukarodan Araçlar' ı tıklayın. Gelen pencere üzerinde Konum bölümüne www.google.com yazın ve tamam ı tıklayın.

  Eğer Google Chrome kullanıyorsanız öncelikle bir Chrome sayfası açın ve sağ üst tarafonda üst üste duran 3 çizgi göreceksiniz. Onu tıklayın ve açılan pencerede Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç butonunun yanında sayfayı ayarlayı tıklayın ve oraya www.google.com yazın. Artık chrome tarayıcınızı her açtığınızda www.google.com sitesi karşınıza gelecek.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş