1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Google Android 5.0 Key Lime Pie Çıkış Tarihi

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  Google Android 5.0 Key Lime Pie Ne Zaman Çıkacak?
  Google'ın gün geçtikçe büyüyen işletim sistemi Android'in yepyeni versiyonu Android 5.0 Key Lime Pie geçtiğimiz günlerde bir Google çalışanı tarafından doğrulandı.
  [​IMG]
  Her biri bir tatlı ismiyle piyasaya sürülen Android sürümlerinin yenisi olması beklenen Limonlu Turta’nın (Key lime pie) hakkında pek fazla bilgi bulunmazken çıkış tarihi içinde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak bununla birlikte Android 5.0 Key Lime Pie’nin önümüzdeki yaz döneminde Google I/O etkinliğinde görünmesi bekleniyor.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Google Android 5.0 Key Lime Pie Hakkında Tüm Bilgilere ulaşabileceğiniz bilgiler.


  Google'ın gün geçtikçe büyüyen işletim sistemi Android'in yepyeni versiyonu Android 5.0 Key Lime Pie geçtiğimiz günlerde bir Google çalışanı tarafından doğrulandı.

  Bilmeyenler için söyleyelim Google android işleitm sistemleirnin isimlerini birer tatlı ismi olarak kurguluyor. Bu zamana kadar Google tarafından çıkarılan andoid sistemlerin isimleri şöyle:

  [​IMG]


  Geleneği bozmayan Google alfabetik sıraya göre Android sürümlerini sıralamaya devam ediyor.J harfi geride kalırken sıranın K harfine geldiğini görüyoruz. Ağırlıklı olarak adlandırılan yeni isim Key Lime Pie olurken Google cephesinden henüz resmi bir açıklama yapılmış değil fakat Google çalışanı Manu Cornet, Google+ hesabı üzerinden paylaştığı görselde Android 5.0’ın Key Lime Pie olarak adlandırdı.Paylaşılan görseli de sizlerle paylaşıyoruz:

  [​IMG]


  Her biri bir tatlı ismiyle piyasaya sürülen Android sürümlerinin yenisi olması beklenen Limonlu Turta’nın (Key llime pie) hakkında pek fazla bilgi bulunmazken çıkış tarihi içinde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak bununla birlikte Android 5.0 Key Lime Pie’nin önümüzdeki yaz döneminde Google I/O etkinliğinde görünmesi bekleniyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş