1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Göç Zamanı Dizi Oyuncuları

Konu, 'Televizyon' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

 1. Nursena

  Nursena Admin

  Göç zamanı dizisi oyuncularının isimleri
  Göç Zamanı dizisinde kimler oynuyor
  Göç Zamanı dizisinin oyuncuları kimler
  Göç zamanı dizi oyuncuları listesi


  Ay sonunda çekimleri başlayacak olan dizide Doğu'dan İstanbul burjuvasının içine giren bir aile olan Zehra, bilmediği bir cehenneme soktuğu çocuklarının dağılıp gitmesine engel olmak için çarpınacak.

  Başrollerde ise İclal Aydın oynayacak diğer oyuncu kadrosu ise yakında açıklanacaktır.

  Göç zamanı Oyuncuları hakkında fikirleriniz nelerdir?
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Dizinin baş rol oyuncusu İclal Aydını tanımaya ne dersiniz?
  14 Eylül 1971'de doğdu. Memur olan anne ve babası o tarihte Nevşehir'de görev yaptıkları için doğum yeri Nevşehir.
  [​IMG]  O bir yaşındayken yine tayin nedeniyle Ankara'ya taşındılar. Altı yaşına kadar Ankara'nın çeşitli sokaklarında pamuk helvacıları, macuncuları, eşekli dondurmacıyı takip etti, ağaçlara tırmandı ve düşüp dizlerini kanattı. Tabii bir de mahallenin çocuklarına uydurduğu masalları anlattı.

  Yedi yaşındayken, çok sevgili ilkokul öğretmeni Semire Sertkaya onun bu masalları mektup yoluyla yazıya dökmesini sağladı. İlkokuldan sonra bir süre Elazığ Anadolu Lisesi'nde yatılı okudu. Annesiyle babasının ayrılması üzerine yeniden Ankara'ya döndü. Ortaokul ve lise yıllarını yazarak ve tiyatro çalışmaları yaparak geçirdi. Orta üçüncü sınıftan itibaren bir yandan okuyup bir yandan çalışmaya başladı. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı. 2. sınıfta okulu bırakıp Berlin'e yerleşti.

  Almanya'da altı yıl profesyonel tiyatro yaptı. Çeşitli sosyal çalışmalara, workshop'lara katıldı. 1996 yılında kesin bir kararla tiyatroyu bıraktı ve Türkiye'ye döndü.

  1997 yılında televizyona geçti. Rol aldığı Sıcak Saatler dizisi çok sevildi. HBB'de gündüz kuşağında, 2'den 4'e adında kadınlara yönelik bir program sundu. Bir süre Kanal D'de, 1998-2000 yılları arasında da Radyo D, Radyo Cumhuriyet, Radyo Kent, BRT FM'de program yaptı. Çeşitli dizilerde oynadı. 1999'da Hayat Güzeldir programıyla BRT'ye geçti. Zirvedekiler 2000 En İyi Sabah Programı ödülünü aldı. Hayat Güzeldir programı için yazdığı günlükleri ve metinleri bir araya getirerek ilk kitabını oluşturdu.
   
 3. i

  irem Yeni Üye

  İclal Aydın varsa baş rolde o dizi izlenir diye düşünüyorum İclal Aydını cooooooook seviyorum
   
 4. M

  Misafir Misafir

  dıger basrolu de bılıyorum ben:))
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş