1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Her genç kendi arzusuna göre dekore edilmiş bir odada vakit geçirmek ister. Bu nedenle çocuk sayısına göre dekorasyon yapmak için neler yapabileceğinizin araştırmasını yapmaya başlayabilirsiniz.

  İki erkek çocuğunuz varsa erkekler için eşya kullanımı için özel alan ayırmak yerine onların hobilerine yönelik eşya koyma işlemlerinizi gerçekleştirmek amacı ile alan ayırmalı; ya da ayrı odalar temin etmelisiniz.

  Eğer bir kız bir erkek çocuğunuz varsa ayrı ayrı oda dekore etmeniz en doğru davranış olacaktır. Hem özel hayatlarının farklılığı hem de özel ilgilerinin farklılığı odaların ayrı olmasını gerektirmektedir.

  İki kız çocuğunuz varsa ergenlik dönemini göz önüne alarak gardırop kullanımlarını ayrı ayrı gerçekleştirebilmeleri için ayrı gardırop alım işlemi gerçekleştirmelisiniz. Çekmecelerden birer tanesi özel kilitli olup her kızınıza özel olmalı; iletişim problemlerinizi ortadan kaldırmayı ilke edinmelisiniz.

  Tüm oda dekorasyonlarınızda kendiniz karar verebilirsiniz; fakat özellikle genç odası dekorasyonunda renk tercihini erkek ya da kız çocuğunuz ile beraber gerçekleştirmeniz vereceğiniz en doğru karar olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş