1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Gelinler İçin Kişisel Bakım Önerileri

Konu, 'Evlilik ve Evlilik Hazırlıkları' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Gelinler İçin Kişisel Bakım Önerileri
  Gelin Adayları İÇİN Kişisel BAKIM Önerileri
  Sonbahar Gelinleri İçin Güzellik ve Bakım Önerileri

  Sonbahar Gelinlerine özel bir sayfa hazırladık kısa ama içerisinde siz gelin adaylarının çok işine yarıyacak bilgiler sunuyoruz.Sonbahar gelinlerine özel hazırladığımız özel ve bir okadarda dikkate alınması gerekenleri şimdi sizlere sıralıyoruz dikkatlice okumakda ve uygulamakda yarar var diye düşünüyorum. Kolay gelsin Sevgili Gelin adayları.

  Sonbahar Gelinleri için Kişisel Bakım Rehberi Dedik peki o zaman hemen öğrenmeye başlıyalım

  Bu Kişisel Bakım Nedir?

  Kişisel bakım, elbette sadece evlenmeyi planlayanlar tarafından değil aslında kadın-erkek herkes tarafından dikkate alınması gereken bir kavram.Kişisel bakım denince akla hemen kozmetik ürünler gelir. Oysa bakım demek kozmetiklerin yanı sıra insanın yiyip içtikleri, soluduğu hava ya da bedensel hareketliliği gibi çok daha geniş bir yelpazeyi kapsar. Doğanın kendi kabuğuna çekilip bir sonraki bahara hazırlık yaptığı sonbahar aylarında siz de yenilenmenin yollarını aramalısınız.


  Sadece Kendinize Yatırım Yapın

  İşe sağlıkla ilgili bilgi edinerek başlayabilirsiniz. Genel sağlığı korumak ve sürüdürmekle ilgili pek çok kitap kitapçıların raflaflarında sizi beklemekte.

  Yaşam tarzınıza uygun bir egzersiz sağlıklı yaşam amacınıza büyük katkıda bulunacaktır. Bunların yanı sıra ruhunuza iyi gelecek şeyler yapmak için kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Unutmayın ki beden sağlığını huzursuz bir ruh kadar olumsuz etkileyen başka bir şey yoktur.

  Bu yatırımın faydalarını yıllar sonra daha iyi anlayacaksınız. Özellikle çocuk sahibi olmaya karar verdiğinizde sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz!


  Cildinizi Koruyun

  İnsanın bedeni, duruş biçimi, sağlığı, cildi vs. çok değişik unsurlardan etkilenebilir. Gerçekten bakımlı görünmek sağlıkla ilgilidir, kozmetik müdehalelerle değil.

  Örneğin hiçbir makyaj sigaradan sararmış dişleri kapatamaz. Aynı şekilde, cildin parlak ve gergin olması bakım kremlerinden çok beslenmeyle ilgilidir.

  Bakımlı görünmenin olmazsa olmaz koşulları spor yapmak, dengeli beslenmek, sağlık problemlerini dikkate almak, saç ve cilt için gereken bakımı yapmaktır. Kaçınılması gerekenler ise sigara içmek veya dumanına maruz kalmak, aşırı alkol tüketmek, hareketsizlik, aşırı kozmetik kullanımı ve aşırı strese maruz kalmak şeklinde sıralanabilir.

  Bakım Alışkanlığı Edinmek

  Kişisel bakımın anahtarı herşeydern önce konuyla ilgili bilinç sahibi olmaktır. Bedeninize ve ruhunuza düzenli olarak bakma alışkanlığını kazanmak, bundan zevk almayı öğrenmek kendinize yapacağınız en büyük iyilik olacak.

  Evlilik hazırlıklarının yapıldığı bu heyecanlı dönem bakımlı olma alışkanlığı kazanmak için de çok iyi bir zamandır. Ne de olsa hayatınızı yeni biriyle birleştirmeye, yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyorsunuz! Daha sağlıklı, bilinçli bir yaşam tarzı sizin (ve doğal olarak yeni kuracağınız ailenin) daha bakımlı olmasını sağlayacak.

  [​IMG]
   
 2. R

  Ruhsar Yeni Üye

  Bu kişisel bakımları gelin damat genç yaşlı herkesin yapması gerek
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş