1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Gebelikte Nasıl Giyinilmelidir?

Konu, 'Gebelik' kısmında Masal Perisi tarafından paylaşıldı.

 1. Masal Perisi

  Masal Perisi Yeni Üye

  Kadınlar için giyim oldukça önemlidir; hamilelik döneminde anne adayları nasıl giyinecekleri konusunda kararsızlık yaşarlar. Anne adayı özellikle ikinci ayın sonunda yeni kıyafete ihtiyaç duyar. Hamile bir bayanın giyeceği kıyafet öncelikle şık olmalıdır. Dar ve sıkı giysilerden uzak durulmalıdır. Renkli kıyafetler anneyi mutlu edecektir. Değişen hormonlar anneyi kırılgan yapar; bu nedenle renkli giysiler onu mutlu edecektir.

  İç giyimde sentetik yerine pamuklu ve sentetik kumaştan yapılmış iç çamaşırı tercihlerinde bulunulmalıdır. Göğüslerinizde büyümeye başlayacağı için sıkı ve sert olmayan destekli sütyen tercihinde bulunmanız vereceğiniz en doğru karar olacaktır.

  Topuklu ve yüksek tabanlı ayakkabı yerine tabanı düz ayakkabı tercihinde bulunulmalıdır. Rahat şortlar, bol tunikler ve eşortman hamilelik döneminde tercih edebileceğiniz giyecekler listesinde yer almaktadır.

  Beli sıkmayan rahat giysi tercihlerinde bulunulmalıdır.

  Karın büyüdükçe pantalonunuz göbeğinizin altında durabilir.

  Kış ayı gebelerinden iseniz sıcak ve yünlü çorap tercihinde bulunmalısınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş