1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Gebe kalmak için neler yapılmalı

Konu, 'Gebelik' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Gebe kalabilmek için yapılabilecek, uygulandığında faydaları defalarca kanıtlanmış bir kaç ayrıntıyı sizlerle paylaşmak istedik. Bu ayrıntılara dikkat ederseniz sizinde gebe kalma şansınız artmış olacaktır.

  - İlşkiye girilen pozisyon önemli değildir, önemli olan erkeğin içeriye boşalması ve kadının ilişki sonrası 15 dakika sırt üstü yatmasıdır. Gebelik şansını arttıran seks pozisyonları yoktur.

  - Vajinanın içerisinin hiçbir zaman yıkanmaması gerekir.

  - İlişkide kayganlaştırıcı mümkünse kullanılmamalıdır, kullanılacaksa da özellikle bu amaçla üretilmiş olan su bazlı kayganlaştırıcıları kullanmak gerekir. Bu amaç için üretilmemiş krem, yağ v.b kullanılmamalıdır.

  - Sigara ve alkol, uyuşturucu gibi maddelerden uzak durmalısınız. Bunlar hamile kalma potansiyelini kötü etkileyen faktörlerdir.

  - Aşırı kilonuz varsa bunları vermek, diet ve egzersiz yapmak faydalı olacaktır.

  - Hamile kalmayı kolaylaştıran herhangi bir yiyecek veya içecek, bitkisel çay v.b yoktur. Bu tür bitkisel suların, (soğan suyu, soğan kürü) hamilelik açısından bir faydası yoktur.

  - Stresten uzak durmalısınız.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Olunca oluyor aslında adam olmasın diyor 10 tane oluyor, zavallım bir tane yapacağım diye ne yapacağını şaşırıyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş