1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Gardropta Bulunması Gereken 10 Temel Parça Nelerdir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Gardrobunuzu düzenliyorsunuz ve gardrobunuzda bulunması gereken temel malzemelerin neler olması gerektiğini bilmiyorsunuz? Sizler için yaptığım araştırma sonucu hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz?

  Gardropta bulunması gereken 10 temel parça şunlardır:

  *Beyaz tişört: Gardrobunuzda mutlaka bulunmalıdır. Kıyafetlerinizi kombine etmek amacı ile zaman zaman bu tişörtü kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

  *Balıkçı yaka: Katmanlı giyimin temel parçaları arasında yer alan balıkçı yaka giysilerin birkaç rengini gardolabınızdan eksik etmeyin.

  *Sweatshirt: En şık elbiseler, mini etekler, payetli pantolonlarla uyumlu olarak giyebileceğiniz sweatshirtlerle oldukça şık görünüm zenginlikleri yaratabilirsiniz.

  *Beyaz gömlek: Özellikle erkeklerin dolaplarında olmazsa olmaz parçalar arasında yer alan beyaz gömlek ile harika görünümler yakalayabileceksiniz.

  *Hırka: Hırka hem tek başına giyebileceğiniz hem de kat kat giyinirken yararlanabileceğiniz vazgeçilmez giyim ürünleriniz arasında yer almaktadır.

  *Atlet: Atlet görünümlü kolsuz tişörtlerden özellikle yaz dönemlerinde sıklıkla yararlanabilirsiniz.

  *Çizgili tişörtler: Giyim ürünleri arasında çok tercih edilen tişörtler arasında çizgili tişörrt tercihinde bulunmanız durumunda daha enerjik ve alımlı görünebilirsiniz.

  *Dantel Bluz: Dantel bluzlardan her mevsimde her türlü kıyafetinizi kombine etmek amacı ile yararlanabilirsiniz.

  *Parti Bluzu: Her gardropta mutlaka partilere ya da önemli davetlere giderken olmazsa olmaz diyebileceğimiz şık görünmenize yardımcı olacak en güzel bluz olarak nitelendirdiğiniz birkaç adet parti bluzunuz bulunmalıdır.

  *İpek Bluz: En feminen ve en zarif görünümleri yakalamanıza önderlik edecek bir bluz olarak gardrobunuzda mutlaka bulunmalıdır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş