1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Fondöten Sürme Tekniği

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Fondöten sürmek gerçekten çok önemli neyi nasıl yapacağımızı bilmek gerçekten gerekli. Fondöten sürmenin de tekniği olur muymuş demeyin. Elbetteki onun bile teknikleri var işte size bu konuda bilgiler aktaracağız.

  Fondöten sürmeden önce cildimizi mutlaka temizlememiz gerek. Ardından cildinize uygun bir nemlendirici sürülmesi gerek. Nemlendiriciyi sürerseniz fondöten cildinizde düzgün bir şekilde yayılır. Makyajınızı temizlerken de büyük kolaylık sağlar.

  Makyajınızı tazelemek istediğinizde ise daha önce yapılmış olan makyajı tamamen temizlemelisiniz. Daha önceden yapılan makyajın üzerine yaptığınız makyaj cildinizi yağlı ve parlak gözükmesini sağlayacaktır. Fondöten Islak bir süngerle veya parmakla, boyundan veya dekolteden alnınıza doğru sürülmelidir. Yüzünüzde fondöteni sürdükten sonra sünger dolaştırın ve fazlalıkları alın bu şekilde yaparsanız daha iyi sonuç elde edersiniz.


   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş