1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Fikret Orman BJK Yönetim Kurulu Listesi

Konu, 'Haberler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Fikret Orman BJK yönetim kurulu listesi
  FİKRET ORMAN Beşiktaş Başkanı Yönetici Kadrosu ,

  Fikret Orman BJK yönetim kurulu listesi

  Listede 12 İşadamı, 2 eski bürokrat , 2 doktor, 4 mühendis ve 2 ekonomist yer alıyor.

  BAŞKAN ADAYI BÜLENT DERİŞ
  1965 İstanbul doğumlu. Tahran Koleji ve İşletme fakültesi mezunu. Evli ve iki çocuk babasıdır.İngilizce bilir.Ticaretle uğraşmaktadır.
  2004-2007, 2007-2010 yılları arasında BJK yönetim kurulu üyesi olarak tesislerden ve amatör şubelerden sorumlu yönetici olarak görev yapmıştır.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ HÜSEYİN YÜCEL
  1942 Doğumlu Emekli Bürokrat idareci,2 çocuk babası,2004-2010 yılları arasın Beşiktaş kulubünde tesislerden sorumlu ve engelli Basketbol Şubesi sorumluluğu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ PROF.DR. AHMET ZEKAİ GÖRGÜLÜ
  1952 Ankara doğumlu Y.Mimar / Şehir Plancısı, Yıldız Teknik Üniversitesi,Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi ve bir önceki Dekanı. Evli,bir kız çocuğu babası.Almanca bilmektedir.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ HALİM AYDIN
  1955 dogumlu Evli ve 3 çocuk babasıdır. TRANSAY adlı firmasında Turizm ve taşımacılık işiyle ugraşmaktadır. Beşiktaşta daha önceki dönemlerde Alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ YAVUZ GÜNDÜZ
  1944 Elazığ doğumlu , İşadamı ,Müteahhit Evli 2 çocuk babası, İTÜ Yüksek Makine Mühendisi,Almanca bilir, Makine Mühendisleri Odası üyesidir.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ MEHMET AKİF AVŞAR
  1977 Diyarbakır dogumlu 2002-2005 yılları arasında Güneydogu İş Adamları Dernegi başkan yard.ve basın sözcülügü 2005-2006 yılları arası Diyarbakırspor Asbaşkanlıgı yapmıştır.2002 yılından bugüne Beşiktaş Kongre Üyesidir.Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Yaklaşık 5000 kişinin çalıştıgı 5 firmada yön. Kur.Başkanıdır

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖMER KOÇAK
  1950 doğumlu, Sivas Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur ,Evli ve 2 çocuk babası , Kutlutaş Holding Hukuk müiaviridir.Geçmiş dönemlerde Beyoğlu Anadolu Lisesi High School Vakıf Başkanlığı,TEV Day.Kon. Başkan Yar. , Sivaslı San.ve İş Adamları Grubu Kurucu üye ve Bşk Yrd,Nişantaşı Anadolu Lisesi Mütevveli Heyet Üyeliği,Moda Deniz Kulübü üyesidir.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ ZEYNEL TUTAR
  Gümrük Müşavirligi sektöründe faaliyet gösteren firmanın sahibidir. Beşiktaşlı Gümrükçüler dernegi üyesi. Beşiktaş 10588 nolu kongre üyesidir.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ MURAT CAN
  1979 Ağrı doğumlu Sanayici İşadamıdır. Can Holding yönetim kurulu üyesidir.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ SALİH ZEKİ CEYLAN
  1965 İstanbul doğumludur Evli 1 çocuk babasıdır,İngilizce bilmektedir,İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi mezunudur.Alarko,Saygın Müh.Kurucu ortağı, Hattur Turizm Gıda A.Ş. Kurucu ortağı,Prota İnş.Kurucu ortağıdır. TMMOB üyesidir.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ NAMIK MERT ÖREN
  1973 yılı İstanbul Doğumludur,Aslen Erzurum’ludur.Kabataş Erkek Lisesi mezunu,Kocaeli Üniversitesi İnşaat bölümünden mezun oldu.30 yılı aşkındır İnşaat sektöründe faaliyet aile şirketi MERT İnş.A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı’dır.Bekar ve İngilizce bilmektedir.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ OSMAN GÖKHAN İSKENDER
  1977 Konya doğumludur. Evli ingilizce bilir. Lojistik sektöründe faaliyet gösteren ULUSAL LOJİSTİK firmasının yönetici ortağıdır.

  YÖNETİM KURULU ÜYESİ Doç.Dr. SUAT EROL ÇELİK
  1964 Malatya doğumlu olup.1981 İstanbul Yeşilköy 50. Yıl Lisesini. İst.Üniversitesi İst. Tıp Fakültesini 1987 mezunu. 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bilim Dalında beyin cerrahi ihtisasına başladı. İhtisasının bir kısmında Emory University Department of Neurosurgey (Atlanta/ USA) de gözlemci hekim olarak bulunarak bilgi ve deneyimlerini pekiştirdi.

  YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALİ FUAT EYUBOGLU
  1979 İstanbul doğumlu, Evli iki çocuk babası,Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunu , Demir Ticareti ile uğraşmaktadır,İngilizce bilmektedir,Enerji Verimliliği Derneği üyesidir.

  YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ NEDİM SARSMAZ
  1949 İstanbul Evli 2 çocuk babası,Kabataş Erkek Lisesi,İ.Ü.Tıp Fak.mezunudur,Özel Sağlık Kuruluşları Birliği Der.üyesi,DİADER başkanı,Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Der.EDTA ,Türk Tıp Der.İst.Tabip Odası,T.Nefroloji Der.T.Genç İşadamları Der.Kabataşlılar Der.ve Kabataş Beşiktaşlılar Der.Üyesidir.2004-2012 yılları arasında BJK yönetiminde görevlerde bulunmuştur.

  YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALİ EKBER KARTAL
  1956 Sivas doğumludur,Evli iki çocuk babasıdır,İ.Ü İktisat Fak.İstatistik Ekonometri ve Planlama Bölümü mezunudur,25 yılı aşkın süre birçok kurumsal firmanın üst düzey yöneticilik yapmıştır,Şu an Mali Müşavirlik yapmaktadır.İngilizce bilmektedir.

  YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ FAZLI BOLUGUR
  1971 İstanbul Doğumlu İşadamı,İstanbul Turizm Otelcilik Lisesi’ni bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi Turizm Fak.mezun oldu.Uzun yıllar turizm sektöründe hizmet veren otel ve holdinglerde yöneticilik yapmıştır.

  YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖMER MUSTAFAOGLU
  1954 doğumlu. Ekonomist, İşadamı, Evli İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Armarin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı.İngilizce, Fransızca bilir. 2004-2010 BJK Yatırımlar Komite Üyesi

  YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUHİTTİNYEGÜL
  1945, doğumlu Polis Akademisi ve Isletme Fakültesi Mezunu, emekli 1. Sinif Em.Md. Halen Türkiye Is Bankasi A.S. Özel Güvenlik Müsaviri BJK kongre üyesi (9768) evli ve 2 çocuk babasi olan Yegül, orta seviye de ingilizce bilmektedir.
   
 2. p

  pepe Yeni Üye

  Fikret Orman BJK yönetim kurulu üyesi mi?
   
 3. M

  Muhibbi Yeni Üye

  Fikret Orman beşikataşı doğru yola çıkaracak bir rehber
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş