1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Fatma Gülün Suçu Ne 02.06.2011

Konu, 'Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  02.06.2011 Perşembe günü Fatma gülün suçu ne? dizisini Kanald ekranlarından canlı izleyebilirsiniz. Yine KanalD web sayfasından online olarak diziyi izleyebilirsiniz.

  Fatma gülü bu hafta neler bekliyor? Görüşlerinizi bekliyoruz.
   
 2. a

  ayfer Yeni Üye

  Geçen hafta kaçırdım Fatma gülün kafesine geldiya eski sevgilisi sonra ne oldu?
   
 3. b

  buse Yeni Üye

  Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?"de Mustafa’nın, Gül Mutfağı’na ziyareti, Fatmagül’ün iyimser düşüncelerinde haksız olduğunu ispatladı. Fatmagül’ün hayatında yepyeni bir dönemin başlangıcı olan “Gül Mutfağı”, Mustafa için, kaybettiği geçmişi anlamına geliyordu. Bu durum, öfkesini daha da artırdı. Müşterilerinin yanında Mustafa'ya çok fazla tepki gösteremeyen Fatmagül, ona servis yapmak zorunda kaldı. Mustafa'nın tacizi bununla da bitmedi. Mustafa, "Gül Mutfağı'nın faturasının üzerine yazdığı bir notu Fatmagül'ün evinin kapısının altından içeri fırlattı. Notu Kerim'den önce gören Fatmagül bunu saklamayı tercih etti.

  Fatmagül'ün şüpheli halleri Kerim'in dikkatini çekti. Ortalığın daha da karışmasından korkan Fatmagül, yaşadıklarını Kerim'den gizlemeyi seçti. Fatmagül bu işi kendi başına halledecekti. Fatmagül gece bir yeri arayıp gizli bir konuşma yaptı. Sabah Kerim'in ardından dükkanı kapatan Fatmagül acaba nereye gitti? Fatmagül, Mustafa ile mi konuşacak? Fatmagül'ü takibe alan Kerim, acaba nasıl bir manzarayla karşılaşacak?
   
 4. !pek

  !pek Admin

  Fatma gül çok iyi niyetli yazık abiside öyle.. Yılan gibi yengesi var.
   
 5. f

  firuze Yeni Üye

  Evet yengesi bencede çok garip bir kadın, sen git tatillere gez dolaş sonra oğlumu özledim de. Birde karnı burnunda seni terketmiş bir adamla dolaş.. Sanırım alışkanlıklardan vazgecemeniş. Birde Mustafa başa bela olacak gibi.
   
 6. A

  Abdullah Yeni Üye

  Fatma gülün yengesi yılan gibi kadın olup ama fatmagül ve abisi çok iyi niyetli...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş