1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Çalışması Ne Zaman Bitecek?

Konu, 'Haberler' kısmında Abdullah Bin Murat tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdullah Bin Murat Yeni Üye

  FSM Köprü Çalışması Ne Zaman Bitecek? Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ne Zaman Açılacak?
  [​IMG]
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde 17 Eylül'de bitirilmesi öngörülen bakım-onarım çalışmalarının 30 Ağustos'a kadar tamamlanacağını belirtti. FSM Köprüsü çalışmalarına ilişkin son gelişmelerle ilgili basına açıklamalarda bulunan Yıldırım, ''Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 8 şeritten 4 tanesindeki çalışmalar yarın öğlene kadar tamamlanacak ve o şerit trafiğe verilecek'' dedi.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  [​IMG]


  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde devam eden çalışmaları, 30 Ağustos'ta bitirmeyi düşündüklerini söyledi.

  Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde 17 Eylül'de bitmesi öngörülen onarım çalışmalarının 30 Ağustos'ta sona ereceği bildirildi.Ulaştırma Bakanı, bugün FSM tadilatında çalışan işçilerle bir araya geldiği iftar yemeğinde onarım çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.Köprüdeki çalışmaların 24 saat esasına göre devam edeceğini vurgulayan Yıldırım, Şartlar el verirse onarım çalışmaları 30 Ağustos'ta bitecek dedi.
   
 3. N

  Naime Yeni Üye

  İstanbul zor bir şehir Allah orada yaşamak zorunda olanlara sabır versin
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş