1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Farklı Düğün Organizasyonu Fikirleri

Konu, 'Evliliğe Hazırlık' kısmında Yalnız Kalpler tarafından paylaşıldı.

 1. Y

  Yalnız Kalpler Misafir

  Kendi düğününüzü organize ederken, bir organizasyon firmasından yardım alabileceğiniz gibi düğün organizatörlerinden fikir alabilirsiniz. Düğününüzü daha özel hale getirerek, davetlilerinize unutamayacakları bir gün armağan etmek için şunları yapabilirsiniz.
  İşte size farklı düğün önerileri…

  *Evli olan yakın arkadaşlarınızdan düğün fotoğraflarını, isteyerek topladığınız fotoğrafları düğün salonu girişinde bir duvarda sergileyebilirsiniz.

  *Davet için mönünüzü hazırlarken, hem eşinizin hem de sizin doğup büyüdüğünüz yerlerin kültürel mirasını yansıtacak tarifler seçmeye özen gösterin. Konuklarınız bu özel lezzetleri tatmak için sabırsızlanacaktır.

  *Gelin buketinize sevdiğiniz figürde bir broş takabilirsiniz.

  *Düğün töreninize katılamayacağını bildiren yakın arkadaşlarınızın isimlerini not ederek düğünde onların şerefine kadeh kaldırın.

  *Her bir masaya birkaç adet fosforlu kalem ve not kağıdı bırakarak misafirlerinizden size özel notlar yazmalarını isteyebilirsiniz. Böylece düğün sonrası sevdiklerinizden birer hatıra saklayabilme imkanı elde edebileceksiniz.

  * Yaratıcı bir oturma planı yaparak salon girişinizde görevlendirdiğiniz kişilerin gelen konuklarınıza masa numarası söyleyerek oturmalarına rehberlik edebilirsiniz. Böylece herkesin zevkine hitap eden masa dizaynlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. Ya da masalarda sevdiklerinize özel küçük hediyeler bulundurabilirsiniz.

  *Pırıltı seviyorsanız sade tasarlanmış bir pastayı baştan aşağı simlerle parlatarak ya da simleri davetiye ve masa süslemelerinizde kullanarak düğün organizasyonunuzda bütünlük yaratabilirsiniz.

  *Konuklarınıza farklı bir düğün heyecanı yaratmaya ne dersiniz? Böylelikle düğününüzü bir maskeli baloya çevirerek davetlilere unutamayacakları bir gece yaşatabilirsiniz. Masalara süslü maskeler, yapışkanlı takma bıyıklar, küçük komik şapkalar bulunan parti setleri hazırlayıp koyabilirsiniz.

  * Düğününüzde çalan favori şarkılardan oluşan bir CD hazırlatıp konuk sayınız kadar kopyalatın. Eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafla kapaklandıracağınız CD’yi düğün sonunda misafirlerinize armağan edebilirsiniz.

  *Sevdiğinizle özel bir dans eğitimi alarak dans pistine ilk girdiğinizde sevdiklerinize en özel dansınızı yaparak onların tüm dikkatini sizlere vermesini sağlayabilirsiniz.

  *Davetinize katılan sevdiklerinizin size özel notlar yazabileceği bir defter hazırlayın. Her davetlinin çıkışta düğününüzle ilgili adının yazdığı bölüme notlar yazmasını sağlayın. Bu hatıra sizin ömür boyu hatırlayacağınız bir anı defteri olarak kalacaktır. İleride çocuklarınız bile bu özel gününüz ile ilgili fikir edinebilecektir.
   
 2. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  güzel fikirlermiş. dahada arttırılabilir aslında. yurt dışında örnekleri fazlasıyla mevcut.
   
 3. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Yurdum mekanları aslında bu konuda müthiş fikirleri beraberinde getirir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş