1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Famine Filmi Oyuncu Resimleri

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  _

  Famine Filmi Oyuncuları
  Famine Filmi Oyuncu Kadrosu


  Her ne kadar Titanic'in yönetmeni olarak ünlense de Yaptığı filmlerle sinema tarihinin ilk sıralarında yer alacak olan James Cameron'un son filmi Kıtlık'ın çekimlerine Ekim ayında başlanacak.

  1845 yılında Osmanlı Devleti'nin Kıtlık zamanı İrlanda'ya gemilerle gönderdiği yardımı konu alan filmin 2013 yılı içerisinde gösterime girmesi bekleniyor. .Dünyaca ünlü yönetmen James Cameron'un yöneteceği film, İrlanda ve Türkiye'de çekilecek.

  Filmin muhtemel oyuncu kadrosu ve rolleri ise şöyle:

  İrlandalı Mary karakterini Saoirse Ronan,

  [​IMG]

  Patric karakterini Colin Farrell,

  [​IMG]

  Leonardo Di Caprio,

  [​IMG]

  Türk Denizci Fatih'i Burak Özçivit ,

  [​IMG]

  Dönemin Padişah'ı olan Abdülmecid Han'ı ise Kenan İmirzalıoğlu

  [​IMG]

  nun canlandırması bekleniyor. Filmle iilgili yakın zamanda yaşanan bir gelişmeye göre kadroda yer alacak Türk oyunculardan bir tanesi de İbrahim Çelikkol

  [​IMG]

  olacak.

  Konuyla ilgili haber için tıklayın
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Ünlü oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu, Leonardo Di Caprio ve Colin Farrell'le birlikte rol alacağı filmde Sultan Abdülmecid'i oynayacak.


  Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Hollywood'a açıldı. 19. yüzyılda İrlanda'daki kıtlık nedeniyle Osmanlı İmparatorluğu'nun ülkeye yardım etmesini konu alan 'Famine' adlı filmin yapımcıları, Leonardo DiCaprio ve Colin Farrell'a teklif ***ürdü.

  Filmin senaristi Ömer Sarıkaya, "İrlanda'ya yardım elini uzatan Sultan Abdülmecid rolünü ise Kenan İmirzalıoğlu'nun oynamasını arzu ediyoruz" dedi.

  Filmde Türk denizci Fatih ile İrlandalı Mary'nin aşk öyküsünün yanı sıra ülkedeki kıtlık yılları anlatılıyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun ise teklife sıcak baktığı konuşuluyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş