1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebookta Abone Ol Ne Demek

Konu, 'İnternet' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  Facebookta Kullanıcıya Abone Olmak Nedir
  Facebookta Abone Ne Demektir


  Facebook, yeni devreye soktuğu “Abone Ol” özelliğiyle kullanıcılarının kendi haber kaynaklarında diledikleri bilgileri görmelerini ve arkadaş olmasalar bile takip etmek istedikleri kişilerden haberler alabilmelerini mümkün hale getirdi.

  Kullanıcılar, haber kaynaklarında görmek istedikleri kişilerin profilinde “Abone Ol” düğmesine tıklayarak bu kişilerin (izin verdikleri) herkese açık güncellemelerini görebiliyor. Aboneler takip ettikleri kişilerden ne sıklıkta ve ne tür güncellemeler alacaklarını da seçebiliyor.

  Arkadaşları dışındaki kişilerin de herkese açık güncellemelerini haber kaynaklarında görmesine izin vermek isteyen Facebook kullanıcıları, kişisel paylaşımlarını aboneliğe açabiliyor. Öte yandan abonelik kabul eden kullanıcılar paylaşım gizlilik ayarlarını kullanarak özel güncellemelerini sadece arkadaşlarıyla paylaşmaya devam edebiliyor.

  Eğer sizin durum güncellemelerinize abone olunmasını istiyorsanız Abonelik özelliğini kullanarak duvarınıza “Abone Ol” butonu ekleyebiliyorsunuz. Ancak Facebook bu özelliğin kullanılabilmesi için 18 yaş sınırı koymuş. 18 yaşın altındakiler bu özelliği kullanamamakta.
   
 2. N

  Naciye Yeni Üye

  Abone olmak demek kayıtlı olmak demek anlamına gelmiyormu
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş