1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebookda Oynanan Oyunlar

Konu, 'İnternet' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mevsim Yeni Üye

  Facebook Oyunlarının Tam Listesini vermek güç ancak Facebook'da en çok oynanan oyunlar kısaca şunlar.


  Facebook'da zamanının çoğunu oyun oynayarak geçirenlerdenseniz bu liste sayesinde Facebook sayfanızda hangi oyunları oynuyabileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz arkadaşlar Eğlenceli Facebook oyunları listesi...

  FrontierVille

  Yine bir Zynga oyunuyla karşınızdayız: FrontierVille… Bu oyunla birlikte artık vahşi batıya doğru uzanıyoruz ve yine ailemizi kurarak yaşam mücadelesine girişiyoruz.

  Ninja Saga

  Ninja Saga oyuncuların genç ninja olma eğitimi aldıkları, 2 boyutlu bir sosyal aksiyon oyunudur.

  CityVille

  Zynga’nın oyun severlere sunduğu yeni 3 boyutlu simülasyon şehir planlama oyunu CityVille, oyunculara sıfırdan bir şehir inşa etme fırsatı veriyor.Bu oyunda ise kendi restoranınızı kurarak müşterilerinize hizmet vermeye ve en iyi hizmet veren restoranlardan biri olmaya çalışıyorsunuz.

  Mafia Wars – Mafya Savaşları

  Bir mafya ailesiyle başladığınız macerada güçlü silahlar alarak düşmanlarınızın hakkından gelmeye çalışıyorsunuz.
  Happy AquariumBilgisayarınızda akvaryum bulundurmak ve balık beslemek ister miydiniz? Happy Aquarium ile akvaryumda balıklarınızı besleyebilir ve akvaryumunuzu belirli aralıkla temizleyebilirsiniz. Balıklarınızı seyretmekse işin en keyifli yanı olsa gerek.

  FarmVille

  Facebook’un tartışmasız en popüler oyunu olan Farmville ile kendi çiftliğini kuruyor, topraklarınıza tohum ekerek buradan gelir elde etmeye çalışıyorsunuz. Oyun bedava olsa da, gerçek para biriminin kullanıldığı bölümler de mevcut.

  Texas HoldEm Poker

  Poker oyunundan hoşlananlar için geliştirilen Texas HoldEm Poker ile Facebook üzerinden arkadaşlarınızla oyunlar oynayabilirsiniz.

  Pet Society

  Playfish’in geliştirdiği oyunlardan biri olan Pet Society ile evcil hayvanınızı mutlu etmeye kendinizi adıyorsunuz.

  Bejeweled Blitz

  Değerli taşları eşleştirmek suretiyle patlatarak ilerlediğiniz oyunun Facebook sürümü olan Bejeweled Blitz, boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için bire bir…

  PetVille

  Playfish’in Pet Society oyunun bir alternatifi olan oyunda yine kendi pet hayvanınızı oluşturarak ona bakıyor, onu mutlu etmeye çalışıyorsunuz.

  Restaurant City

  Bu oyunda ise kendi restoranınızı kurarak müşteri çekmeye ve en büyük olmaya çalışıyorsunuz.

  Happy Pets

  Evcil hayvan beslediğiniz oyunlardan birisi olan Happy Pets, isminden de anlaşılacağı üzere oluşturduğunuz pet’lere bakarak onları mutlu etmenizi sizden bekliyor.

  Zoo World

  Kendi hayvanat bahçenizi kurmaya ne dersiniz? Aslan, zürafa ve diğer hayvanları toplayabileceğiniz bu oyunda iyi bir bakıcı olmanız gerekiyor.

  Happy Island

  Happy Island isimli bu oyun sayesinde hayalinizdeki adayı yaratabilirsiniz.

  Family Feud

  Türkiye’de Aileler Yarışıyor ve Süper Aile isimleriyle yayınlanmış yarışma programlarının esinlendiği Family Feud’un Facebook’a uyarlanmış hali.

  Traincity

  Mobil yayıncı Gamevil, oyuncuların çeşitli şehirler inşa edeceği Train City adlı oyunlarını Lifo Interactive tarafından geliştirilerek, ilk facebook versiyonunu çıkartıyor.

  Nightclub City

  Nightclub City, iki boyutlu gece kulübu işletme simülasyon oyunu olarak oyuncularına hem kulüplerini işletme hem de işlettikleri kulüpte DJ’lik yapma fırsatı veriyor.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Cityl Villa en çok oynananlar dan sanırım, bizim yeğenleri görüyorum sürekli bahçedeler.
   
 3. E

  Elif Dilara Yeni Üye

  hiçbirini oynamadım:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş