1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebooka Arkadaş Ekleme Nasıl olur

Konu, 'İnternet' kısmında avrupali tarafından paylaşıldı.

 1. a

  avrupali Yeni Üye

  Facebooka Arkadaş Eklemenin Yolları
  Facebooka Arkadaş Ekle

  Facebooka Arkadaş Ekleme Nasıl olur

  Facebook‘un ana prensibi kişilerin arkadaşları, akrabaları, aile üyeleri ile irtibat halinde olup, yani kısaca sadece tanıdıkları insanlar ile Facebook üzerinden iletişim kurmalarıdır.

  Eğer tanımadığınız insanlara arkadaşlık isteği gönderirseniz, bu isteklerin çok büyük bir kısmı gönderdiğiniz kişiler tarafından kabul edilmeyecek ya da yanıtlanmayacaktır.

  [​IMG]

  Bu ise Facebook tarafından fark edilir ve şüheli bulunur. Facebook‘un ana prensibi insanların birbirini rahatsız etmeden ve saygı çerçevesinde birbirleri ile iletişim halinde olmalarıdır. Tanımadığınız insanlara arkadaşlık isteği göndermeye devam etmeniz halinde, Facebook tarafından arkadaşlık isteği göndermeniz engellenmektedir. Facebook bu uygulamayı hesabınız için bir kaç günlüğüne engeller, bu süre zarfında arkadaşlık isteği göndermeyi bırakırsanız, Facebook koyduğu engeli kaldırır; ancak bu süre zarfında yine tanımadığınız insanlara arkadaşlık isteği göndermeyi denerseniz, hesabınız geçici olarak ya da tamamen kapatılabilir dahi.
   
 2. K

  Kalecik Yeni Üye

  Facebookta arkadaş eklemek oldukça kolay
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş