1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek Mümkünmü

Konu, '24 Saat' kısmında elmakurdu tarafından paylaşıldı.

 1. e

  elmakurdu Yeni Üye

  Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek

  Facebook Zaman Tüneli İptal Etme

  Facebook zaman tüneli uygulamasını ilk sıralar isteğe bağlı bıraktı. Kimileri yanlışlıkla geçiş yaptı ancak geri dönemedi. Ve nihayet Facebook 30 Mart 2012 tarihinden sonra profil, hayran ve grup sayfalarında zaman tüneli uygulamasını zorunlu olarak başlatıyor.

  Anlaşılan bir gerçek var ki , birçok kimse zaman tünelinden memnun değil. Birçok kişi bu uygulamayı beğenmedi ya da alışamadı. Ancak Facebook bu zaman tünelini kalıcı olarak getirdi. Yani en geç 30 Mart'a kadar herkes otomatik olarak zaman tüneline geçmiş olacak. Facebook’un zaman tünelini profilinizden kaldırmanızın maalesef mümkünü yok.


  alıntı
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  Facebook zaman tünelini kaldırmak mümkün ancak tam olarak değil. Bazı programlarla normal profile dönüş yapılabiliyor ama bunu sadece siz görebiliyorsunuz yani başka bir arkadaşınız sizin profilinize baktığında zaman tüneli olarak gözüküyor hala.Facebook yönetiminin zaman tüneliyle ilgili şikayetleri dikkate alacağını düşünüyorum
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş