1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook Video Sekmesi Nedir ?

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Facebook Dünya' nın en çok tıklanan sosyal mecrası. Günden güne yeniliklerle kendini geliştiren Facebook bu yeniliklerine birisini daha eklemek üzere. Dünya'da kullanılan cep telefonlarının video özellikleri ile daha çok kullanıldığını farketen facebook video servislerini geliştirme kararı aldı.

  Video ile ilgili olan web sitelerinin hızlı bir şekilde gelişiyor olması facebook için bu konuya el atılması gerektiğini düşünmüş olmalı. Video sunucuları konusunda pekte başarılı olamayan facebook öncelikle bu konuya el atacak ve video sunucularını geliştirecek.

  facebook-video-sekmesi-nedir.jpg

  Sonraki aşamada ise video izlenebilecek bir video platformu üzerinde çalışmalara başlayacak. Video sekmesi adı altında girişeceği bu geliştirmede facebook girişi yapmadan facebook videolar gibi bir bölüme girişler yapılabilecek. Gelecek günlerde gbu konu ile ilgili daha detaylı paylaşımlar yapacağız.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Facebook'un önu acik, sistem surekli gelisiyor facebook zamanla MSN, ICQ vs gibi gundemden dusmek istemiyorsa surekli yenilikler sunmak zorunda..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş