1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook ve Twitter hesapları nasıl bağlanır?

Konu, 'İnternet' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Twitter ve Facebook hesapları birbirlerine nasıl bağlanır?, genel olarak Facebook tiwitter hesabı bağlanmıyor paylaşım açısından ancak Twitter paylaşımlarını Facebook bağlantısı yaparak anında Retweeted yaparak paylaşabilirsiniz. Zaten iki platform birbirinde çok farklı olduğundan face twit bağlantısında 140 karakteri geçeceğinden paylaşımınız görünmez yada, ancak twitter kısa mesajı ve facebook karakter ve içerik sınırlaması olmadığından bu işleme izin vermekte.

  Twitter ve Facebook hesabını birbirine bağlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Bu işlemi yapmak için öncelikle Facebok hesabınıza giriş yapınız. Ardından Facebook arama metin kutusuna twitter yazarak twitter uygulamasını bulalım, çıkan uygulama için Bu uygulamaya git butonuna tıklayarak twitter uygulamasının erişimine izin veriyoruz. Bu işlemlerden sonra ekranda görünen sayfada uygulama bizden twitter kullanıcı adı ve parolamızı girmemizi isteyecek. Bu bilgileri girdikten sonra twitter uygulaması bize twitter’dan yazdığımız tweet’lerin profilimize mi ya da profilimiz ile birlikte varsa sayfalarımızda da yayınlanmasını isteyip istemediğimizi sorar, yönergedeki ayarları da yaptıktan sonra twitter'da yazdığımız her tweet facebook’da aynı anda görünecektir.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Orko

  Orko Bilgi Sihirbazı.

  Bağlaması da ayrılması da Twitter profil ayarlarından yapılmaktadır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş