1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook Hesabım kapatıldı yeniden nasıl açarım

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Bu günlerde bir çok kişinin başına gelen Facebook hesap kapatılma olayına çözüm için karşınızdayız. Bu kapatılma işlemi bir çok sebebten dolayı olmuş olabilir. Sizi sevmeyen birisi facebook yöneticilerine kapatılması için yazı yazmış olabilir yada 10 kişiden fazla kişi sizin spam yaptığınızı rapor etmiş olabilir.

  Öncelikle bu gibi durumla karşı karşıya kaldığınızda disabled@facebook.com” email adresine mail atmalısınız.

  Sizin için aşağıda ingilizce olarak hazırladığımız email sayesinde hesabın açılma ihtimali kuvvetlenecektir. Facebook yönetimine toplamda 2 adet email atacaksınız birincisi siyah ile kalın yazılan email olacak ikincisi ise kırmızı ile renklendirdiğimiz kalın yazı olacak. yanlış atarsanız açılması imkansızlaşır. Bu arada bu emailler sayesinde kesinlikle açılacak diye birşey yok. Biz sadece elimizden geleni yapıyoruz.

  1. Kısımda Bu Mail’i Atacaksiniz.

  Hello Madam / Sir,

  I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

  i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

  That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

  What can i do to be activated my account again?

  Regards…  2.Gelen E-mail’e Karşilik İse bu Mail’i aticaksiniz ;

  hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Şayet hesabınız yasal ise bu yol ile tekrar edinebilir bundan sonra şikayetlerden etkilenmezsiniz.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Tesekkur ederiz bilgilendirme icin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş