1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook Haber Kaynağı Nedir?

Konu, 'İnternet' kısmında tava tarafından paylaşıldı.

 1. t

  tava Yeni Üye

  Facebook Haber Kaynağı yeniliğini nasıl buldunuz
  Facebook Haber Kaynağı nedir
  Facebook Haber Kaynağı hakkında bilgiler

  Facebook Haber Kaynağı

  [​IMG]

  Google+'ın da herkese açılmasıyla birlikte Facebook her gün bir yenilik sunmaya devam ediyor. Bunlardan en yenileriyse haber kaynağı ve haber bandı özellikleri.

  Facebook, Haber Kaynağı na ufak bir yenilik getirmiş.

  Yenilik sayesinde kullanıcılar, kendileri için daha fazla önem teşkil eden bilgileri daha hızlı alabilecek. Haber kaynağı bölümünün görünümünü gazete benzeri bir yapıya çeviren yeni geliştirmelerle Facebook kullanıcıları arkadaşlarından ve abone oldukları kişilerden gelen haberleri başlıca haberler ve son haberler isimleri altında iki ayrı başlıkta görebilecek.

  Böylece, uzun zamandır Facebook hesabına giriş yapmamış olan kişiler en önemli haberleri, haber kaynağı bölümünün en üst kısmında bulabilecek. Hesaplarını çok sık ziyaret edenler ise son haberler başlığı altında en yeni paylaşımları görebilecek.
  Kaynak:shiftdelete,net
   
 2. r

  rodali Yeni Üye

  Facebook diğer sayısı gittikce artan sosyal paylaşım siteleriyle kıyasıya bir yarış içinde yaptığı yeniliklere bakılırsa kullanıcı sayısı farkını daha da arttıracağa benziyor bugün ki yapılan yenilikler çok iyi olmuş ..
   
 3. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Paylaşımlar attıkça haberde çabuk yayılıyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş