1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook grafik arama nedir

Konu, 'İnternet' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Facebook Grafik arama nedir, nasıl kullanılır?

  Facebook'un merakla beklenen basın toplantında tanıtılan yenilik, ne akıllı telefon ne de işletim sistemi oldu, Facebook merakla beklenen toplantıda "Grafik Arama" adlı yeni arama özelliğini tanıttı. Graph Search, Web içeriğinde arama yapmayı değil Facebook'taki bağlantılarınızla ilgili arama yapmanızı sağlıyor ve bu sosyal ağ arama özelliği Zuckerberg'e göre bildiğimiz tüm arama işlevlerinden oldukça farklı.

  Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in bizzat tanıttığı bu yeni arama işleviyle; Arkadaşlarımın gittiği lokantalar, İstanbul'da bisikleti beğenen kimler var? Arkadaşlarının Antalya'daki fotoğrafları, Arkadaşlarımın beğendiği müzikler gibi aramalar yapılabiliyor.

  Graph Search şuanda sadece ABD(inglizce) kullanıcılarına sulunan beta sürüm şeklinde yayınlandı. Türkçe olarak kullanmak için biraz daha beklemek gerekecek.

  Kısa bir zaman sonra kullanıma sunulacağı açıklanan özellik hakkında Türkçe hazırlanan detaylı bilgi sayfası ve ön kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.hazırlanan detaylı bilgi sayfası ve ön kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  Facebookta grafik arama özelliğini ayrıntılı nasıl öğrenebilirim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş