1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook Fotoğrafları Gizleme Nasıl Yapılır?

Konu, 'İnternet' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Hemen hemen her 10 kullanıcıdan 7 tanesinin bir Facebook hesabı var, Facebook ta gerekli gizlilik ayarlarını yapmazsanız istemediğiniz kişiler size ait bilgilere ulaşabilir, bu bilgilerden en önemlileri ise özenle sakladığınız resimler ve fotoğraflarınızdır işte buğün size istemediğiniz kişilerden fotolarınızı saklamanın yöntemini anlatacağız.
  [​IMG]
  Facebook uygulamanızda istediğiniz fotoğraflarınızı seçtitiğiniz kişilere gösterebilir dilediğiniz kişilerden de gizleyebilirsiniz. Burada önemli olan ayrıntı şu fotoğraflarınızı yüklerken "Sadece Ben" seçeneğini kullana bilerek resimleri sadece kendiniz görebilirsiniz Şayet "herkes" seçeneğini kullanırsanız o vakit fotoğraflarınızı herkes görecektir. İstemeniz durumun da tek tek fotoğraflarınızı kimlerin göreceğini de ayarlayabilirsiniz.

  Bu işlemi yapmak için fotoğraflar bölümüne giriniz oradan fotoğraflarınızı kimlerin görebileceğini ayarlayabilirsiniz.

  Albüm oluştururken de isterseniz ilk albümü oluştururken kimlerin bu fotoğraflarınızı göreceğini de belirleyebilirsiniz. Fotoğraf albümlerinizi yüklerken yapmanız gereken şey eklediğiniz fotoğrafları kimlerin göreceğini ayarlamak olmalıdır bu sayede istemediğiniz kişiler fotoğraflarınızı görmesini engellersiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş