1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Facebook Da Duvar Nasıl Kapatılır?

Konu, 'İnternet' kısmında Abdullah tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdullah Yeni Üye

  Facebook Da Duvarı Kapatma Hakkında Bilgiler
  Facebook Da Duvar Nasıl Kapatılır?
  Facebook Duvar Ayarları


  Facebook ta duvarı sınırlandırma:
  Facebook un güzelliklerinden bir tanesi de, gönderilerinizin (fotoğraf video durum güncellemesi) dilediğiniz kişilere görünmesini sağlayabilmeniz. Arkadaş listelerinizi ayarladıktan sonra, paylaşımı yapmadan önce Paylaş butonunun hemen yanında çıkan seçeneği (kilit simgesi) kullanarak arkadaş listelerine ya da kişiye özel sınırlandırmayı kullabilirsiniz.

  Facebook ta duvarı kapatma:
  Bir üstteki durumdan farklı olarak, arkadaşlarınızın duvarınıza yazmasını da engelleyebilirsiniz. Bunun için Arkadaşlarımın yazdığı Duvar yazılarını görebilme seçeneğini özelleştirebilirsiniz. Dikkat: Doğum gününüzden önce düzeltmeniz, faydanıza olacaktır.


  Facebook Duvar Ayarları
  Facebook un duvar ayarları uzun bir süredir sıkıntılı. Bundan önce yapılan bir değişiklik yüzünden her yaptığımız (fotoğraflara yapılan yorumlar, ilişki/din/hobi v.b değişiklikler) maalesef duvarımızda yer alıyor. Var olan ayarlar hala bunu engellemeye yetmiyor.


  Yine birkaç ufak ayar mevcut. Hesap -> Gizlilik Ayarları -> Profil Bilgileri yolunu izleyerek, birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Bunlardan aşağıda görünen 2 tanesi duvar ayarları için önemli.
   
 2. N

  Nida Yeni Üye

  Daha yüksek bir duvar örersiniz böylece duvar kapanır:p
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş