1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evrad-ı Kudsiye-i Şah-ı Nakşibend

Konu, 'Ayet, Dua ve Hadis' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  9. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey kainatta herşeyin bir sonu olduğu halde Kendisi baki olan ve bütün mülk ve servetin ezeli ve ebedi sahibi olan Varis!

  10. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsiz[​IMG] ey gücü herşeye yeten ve hiçbir şey Kendisine ağır gelmeyen Kadir!  11. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey kainattaki her şeyi sonsuz kudretine boyun eğdiren Muktedir!

  12. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey bütün sırları ve gizlikleri bilen Alim!

  13. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey yer ve gökleri dirilten Bais!

  14. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey Kendisine bütün yaratıkların ibadet ettiği Ma'bud!

  15. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey İlahi aşk ve cezbeyi takdir eden Mukaddir!
  16. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey Kendisine afetler bulaşmayan!

  17. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey zamanları ve vakitleri meydana getiren! Kadrin yücedir. Zalim ve müşriklerin söyledikleri şeylerden son derce uzak[​IMG] yüce ve büyüksün!

  18. Sen bütün kusurlardan[​IMG] noksan sıfatlardan[​IMG] aczden ve ortaktan münezzehsin[​IMG] ey köle ve esirleri azat eden!
   
 2. Nursena

  Nursena Admin

  Dua tammı yoksa aralarındakiler yanlışlıklamı yazılmış ben anlayamadım.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş