1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evlilikte Erkeklerin Yaptığı Hatalar Nelerdir?

Konu, 'Evliliğe Hazırlık' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Kadınlar ve erkekler evliliğe farklı şekilde yaklaşmaktadırlar. Bunda sosyolojik ve psikolojik olarak bulundukları ortam etkili olabilmektedir. Yetiştirilme şartlarının da bunda etkisi büyüktür. Evlilikte erkeklerin düştükleri hataları hep beraber incelemeye ne dersiniz?

  *Eğer birliktelik kurduğunuz partneriniz onunla ilgilenmediğini düşünüyorsa onunla empati kurarak ve konuşarak bu sorunu aşabilirsiniz.

  *Erkekler kimi zaman yaptıkları alışverişlerde eşlerine danışmamaktadırlar; bu konuda danışma yoluna giderlerse daha etkili sonuçlar alabilmektedirler.

  *Erkekler cinsel tatminlik konusunda evlilikte oldukça monotonlaşırlar; bu durum kadınların eşlerinden soğumasına sebep olabilmektedir.

  *Bekarlık döneminin izlerini üzerinden atamamak ve eşi ile kurduğu aileyi benimsememek erkeğin evliliğini tehlikeye atacak sonuçlar doğurmaktadır.

  *Eşlerinin çalışma hayatına müdahale de bulunmayıp dengeyi kurabilen erkekler daha uzun soluklu ilişkiler sürdürebilmektedir.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Evlilik çok zor gibi görünse de aslında karşınızdakini iyi tanırsanız büyük ölçüde sorunları çözebilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş