1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evliliğinize Zarar Veren Davranışlar Nelerdir?

Konu, 'Evlilik ve Evlilik Hazırlıkları' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Kimi zaman evliliklerinizde iyiye gideceğini sanarak bazı davranışlarda bulunursunuz. Halbuki ilişkiyi iyiye götüreceğini düşünülen bu davranışlar daha da kötüye götürebilmektedir.

  *Erkeklerin rahat davranan kadınları beğendikleri söylense de bakımsız kadın olmak bu durum ile aynı değildir. Duygusal açıdan erkeğinizi zorlamasanız da bu durumu dış görünüşünüz de uygulamamalısınız.

  Evliliğinizin ilk üç dört yılı kendinizi salıvermek bu nedenle atacağınız doğru bir adım olmayacaktır.

  *O ilişkinizde ne yaparsa yapsın kızgınlığınızı, kırgınlığınızı içinize atmaya devam ettiğiniz sürece ilişkiniz yıpranır. İlişkide en doğru yapılacak şey ona olan kızgınlığınızı kırgınlığınızı anında anlatmak olmalıdır.

  *Evlilikte kimi zaman beyaz yalanlar söylenir; ama bu beyaz yalanlar ciddi konularda olduğu sürece ilişkinize zarar verir.

  *İlişkinizde biz bir elmanın iki yarısıyız, birimiz olmadan diğerimiz yapamaz gibi kesin ve kati kararlara varmak son derece önemli bir yargıdır. Bu nedenle bu yargıya dikkat etmek gerekir. Ne de olsa her zaman bu konuda haklı çıkamayabiliriz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş