1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evlerde Renk Terapisi

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Evlerde renk terapisi yaşam alanımızda kendimizi iyi hissetmemize yardımcı olmaktadır. Renklerin ruhumuzda ki etkisi şu şekildedir:

  *Sarı renk ile sevinç, ışık ve bilgelik dolu ortamlar oluşturabilirsiniz. Mutfaklar için son derece ideal bir renktir.

  *Kırmızı renk tercihinde bulunarak evinize dinanizm, mutluluk ve gençlik duygularının içinizde oluşumuna yardımcı olmaktadır. Hareketli ve canlı ortam zenginlikleri yaratmanıza yardımcı olur.

  *Düşüncenin rengi laciverttir. Otorite ve verimliliği anlatan bu renk aynı zamanda sezgilerinizi güçlendirici rol oynayacaktır.

  *Neşe ve mutluluk verici bir renk olarak bilinen pembe hayal gücünü harekete geçiren bir renktir. Kız çocuk odaları için son derece ideal bir renktir.

  *Asalet, ihtişam ve lüks görünüm zenginlikleri için mor ve tonlarından yararlanabilirsiniz. Hayal gücünüzü harekete geçirip, konsantrasyonunuzu arttırır.

  *İç açan ve güven verici bir renk istiyorsanız yeşil renkten yararlanabilirsiniz. Bu renk aynı zamanda cömertlik ve uyumun simgesidir. Kendinizi yeşil renkli bir odada doğa ile iç içe hissedebileceksiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş