1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evinizdeki Fazla Eşyalarınızı Asarak Toplamaya Ne Dersiniz?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Yaşam alanlarınızı düzenlerken yararlandığınız dekorasyonlarda askılardan yararlanarak evlerinizde yeni düzenlemeler gerçekleştirmeye ne dersiniz? Çeşitli güvenlik önlemlerini göz önüne alarak yapacağınız dekorasyonda askılardan yararlanmak hem modern görünümlü alanlar yaratabilmenize yardımcı olacak hem de yaşam alanlarınızda elinizi attığınız zaman eşyalarınıza ulaşabilme lüksünü size verecektir.

  Duvar dekorasyonlarınızda ağır raf kullanımları ve dekoratif askı tercihlerinde bulunmadan önce bir uzmandan yararlanabilirsiniz. Kimi zaman duvarlarınız tahmin ettiğiniz kadar sağlam olmayabilir. Özellikle alçak tavanlarda bu uygulamalardan kaçınmanız gerekebilir.

  Yüksek askılar genellikle çocuklu evlerde vazgeçilmez tercihler arasında yer almaktadır. Bu askıları mont ederken ve bu askılardan eşya alırken merdiven kullanımı tercihinde bulunmanız yerinde bir tercih olacaktır. TV sehpanızın gözlerine CD koyduğunuz halde artık bu CD'leri depolayacak yer kalmadı ise askılı bir CD'lik tercihinde bulunabilirsiniz.

  Mutfakta depolama alanı yaratabilmek için S tipi kancalı askılardan yararlanabilirsiniz. Bu kancalara çeşitli sayıda poşet asarak kuru baklagilleri dilediğiniz gibi depolayabilirsiniz.

  Tuvalet masanızı derli toplu hale getirmek içinde askılı kutulardan yararlanmanız harika bir çözüm yaratacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş