1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Konu, 'İnternet' kısmında kartal_duru tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kartal_duru Misafir

  Evde nasıl diş beyazlatılır? Evimde dişlerimi beyaz yapmak istiyorum.

  Kuruluşu: 2010
  İçerik: Evde diş beyazlatma yöntemleri
  Tanıtımı: Diş ve ağız sağlığı hakkıda tüm bilgiler, küçük yaşta öğretilmelidir. Küçük yaşta verilmesi gereken bu eğitimin, kişinin ilerki hayatına faydası çok büyüktür. Dişlerini fırçalaması gerektiğini ne kadar erken yaşta öğrenirse, ağız sağlığı da o kadar kuvvetli olur.

  Dişlerimiz neden sararır diye merak ediyorsanız, dişlerimiz gün içinde yediklerimiz ve içtiklerizin ağzımızda birikmesi sonucu sararır. Bunun yanı sıra dişlerimizin sararmasının bir diğer nedeni de, genetik özelliklerimizdir. Aslında dişlerimizin rengi ve dişlerimizin yapısı, genetik özelliklerimize bağlıdır. Ne kadar ağız bakımı yapsak ve ne kadar dişlerimizi fırçalasak da, genlerimizde sarı diş var ise dişlerimiz bir türlü beyazlamaz. İşte bunu düzeltmek için diş beyazlatma yöntemleri geliştirilmiştir. Diş doktorlarında yaptırılabilecek olan diş beyazlatma yöntemleri aynı zamanda ev ortamında da kişi tarafından uygulanabilir. Evde kendi kendimize dişlerimizi nasıl beyazlatırız diye merak ediyorsanız, ev ortamında uygulabileceğimiz bazı ürünleri önerebiliriz. Ancak her ürün dişleri beyazlatmadığı için, hangi ürünün ne derece etki sağladığını evde diş beyazlatma yöntemleri web sitesinden öğrenmeniz mümkündür.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Evde diş beyazlatmak için internette surf yapanlardanmısınız?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş