1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Evde Dekoratif Mumluk Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Mum evde aydınlatma aracı olmaktan çok dekoratif olarak güzel durduğu için kullanılılan bir araçtır. Mum akışkanlığından ötürü mumluksuz yakıldığında bulunduğu ortamdan zor çıkartılabiliyor. Bunun içinde bir çok model mumluk tasarlanmış.

  Güzel ve romantik bir yemek masasınıda süsleyebilirsiniz yada film izlerken bu mumlukları kullanabilirsiniz.

  Sizlerse ev ortamında evde atıl duran eşyalarla bu mumluklardan yapabilirsiniz. Kullanacağınız malzemenin yanacak bir malzeme olmamasına dikkat etmek daha iyi olacaktır. Ev ortamında yapacağınız mumluklar sokaktan alacaklarınızdan çok daha ucuza gelecektir. Hemde sizin dizaynınızla.

  Sizlere fikir vermesi açısından internet ortamından bir çok farklı mumluk modeli bulup ekledik. Sİzde yaptıklarınızı bizlerle paylaşırsanız ne mutlu bizlere ve misafirlerimize..

  evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-1.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-2.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-3.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-4.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-5.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-6.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-7.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-8.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-9.jpg evde-dekoratif-mumluk-yapilisi-10.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Romantik akşam yemeklerinin vazgeçilmez dekorlarından birisi olan mum ortama olağan üstü bir renk katıyor. Buradaki fikirler ise bir başka güzel.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  [​IMG]

  Guzelmis. Guzel bir dekorasyona mum harika gidiyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş