1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ev Hanımları İçin Ek İş Fason İş Veren Firmalar

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Memlekette iş yok demeden ekmeğini taştan çıkaran yurdum kadınları bir yandan hayat pahalılığı, enflasyon ve istedikleri işleri bulamamaları nedeniyle yuvayı dişi kuş yapar sözünü bizlere gösterircesine eşlerine yardım ederek bütçelerine paha az da ancak büyük destek olmak için fason iş yapmak istiyorlar kimileri bu işleri bulabiliyor kimileri ise nerede çalışabilirim ve evime ekmek götürebilirim diyorlar.
  [​IMG]
  Bu gibi işsizlik durumların da ev hanımlarının imdadına fason iş veren firmalar yetişiyor. çevrenizde bu tür iş yapan firmalar kesinlikle vardır, kolu komşu olarak sorarsanız muhakkak parça başına iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Ülkemizde bazı tekstil firmaları etiket dikimi, boncuk işleme, mandal ve nikah şekeri hazırlama gibi basit işleri sigorta ödemeksizin uygun fiyatlarla evde çalışan bayanlara paslaşıyor ve parça başına ücret ödemesi yapıyor. Bu işler hem firmalar için karlı, hem de ev hanımları için ek gelir getirdiği için oldukça yararlı olmakta.

  Eskiden sakız sarma işi vardı, yine çevrenizde ki fabrikalardan bu tür işler için başvurularda bulabilirsiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş