1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Son zamanlar da hızla artan emlak piyasası ve İnsanların var olduğundan bu yana bir yurt , ev, barınak edinmesi ile birlikte vazgeçilmez olan ev sahibi olma arzusu vardır. Peki ev alırken dikkat edilmesi gereken kriterler nelerdir?

  Ev alırken nelere dikkat etmek gerekir?

  İlk olarak evi alacağınız firmanın köklü bir firma olup olmadığını ve yaptığı işleri iyice incelemeniz gerekmektedir.
  [​IMG]
  Bir diğer hassas nokta yapılan projenin arkasında garantör konumunda bir bankanın olup olmadığını kesinlikle öğrenin bu sizler için çok önemli bir konu, bunun yanı sıra bankaların projeye özel kredi verip vermediği de araştırmakta fayda vardır.

  Bir başka önemli husus, projenin merkezi konumda bulunması ya da merkeze kolay ulaşmanızı sağlayacak ulaşım imkanlarının olmasıdır. Firmanın güvenilirliği, lokasyon ve ulaşım konusunda herhangi bir sorun görmediyseniz, projenin kendi özelliklerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

  Merkezi Projeler seçmelissiniz seçim yaparken mutlaka projenin merkezi bir yerde metropolde olmasına dikkat etmelisiniz.

  Yaşam alanları olmasına dikkat etmelisiniz.Özellikle oyun alanları çocuk parkları spor tesisler mutlaka olmazsa olmazlardandır iyi bir projede.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş