1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Erkekleri Cezbeden Sözler Nelerdir?

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında nihan tarafından paylaşıldı.

 1. n

  nihan Yeni Üye

  Erkeklerin hoşlandığı iltifatlar nelerdir?
  Erkeklerin sevdiği sözleri hangileridir?


  Vaov!

  Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz,patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz,patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına ‘Yürü be koçum’ demiş gibi bir etki bırakacaktır. Hatta belki ondan da daha iyi bir his olabilir çünkü erkek arkadaşınız bunu gece onu iyi bir sevişme beklediği şeklinde yorumlayabilir.

  “EVET, evet, evet!”

  Erkekler için yatakta iyi olduklarını bilmek çok önemli bir gurur kaynağıdır. Büyük bir çoğunluk da kadınları memnun edip etmediğini bilmek ister İşte bu yüzden, bu şekilde çığlık atmanız onun egosunu tavana çıkaracaktır.

  “Ha ha ha!”

  Eğer fıkralar anlatıp komiklikler yapıyorsa, içten gelen bir kahkaha onu etkiler. Çünkü erkekler şaka dağarcıklarına çok önem verdikleri gibi kadınlar tarafından komik bulunmak da isterler Zaten araştırmalarda, erkeklerin şakalarına gülen kadınları daha çekici bulduklarını gösteriyor.

  (Karın Kaslarına Dokunarak)”Harika!”

  Tıpkı kadınlar gibi, erkekler de vücutlarının bazı yerlerinden hiç memnun olmayabiliyor. Sporda karın kaslarını çalıştırmak için harcadığı saatlerden sonra, herhangi bir değişikliği fark etmeniz onu çok mutlu edecektir.

  “Mırrrr!”

  Duş alıp çıktıktan sonra beline bir havlu sarmış veya jöleyle saçına farklı bir şekil vermiş olabilir. Onu gördüğünüzde ağızınızdan böyle bir ses çıkması, kendisini çok seksi hissettirir. Çünkü içinizdeki vahşi kediyi ortaya çıkardığını hisseder.
   
 3. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  Doğal olun orjinal olun yeter
   
 4. M

  Misafir Misafir

 5. Orko

  Orko Bilgi Sihirbazı.

  Merak etmeyin erkeklere ne söyleseniz hoşlanırlar onları etkilemekte ne var.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş