1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Erkeklerde Saç Dökülmesini Engelleyecek Ürünler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Saç dökülmesi erkeklerin kabusu gibi olur, her ne kadar bazılarına kellik yakışsa da kim istemez ki sağlıklı saçları olsun? Baylarda olsun kadınlarda olsun ansızın dökülen saçlara bitkisel ürünlerin, piyasadaki ilaçların bir takım spreylerin iyi geleceği söylense de uygulamada başarısız olabiliyorlar.
  [​IMG]
  Saç dökülmesini önleyici ürünlere garanti veremez kimse verse de yanılgı payını hesaba katmamış demektir.

  Erkek olsun kadın olsun saç dökümünden kurtulmak için öncelikle stresten aşırı fiziksel yorgunluktan, kullandığınız bazı ilaçlardan uzak durmanız gerekiyor. Saçın neden döküldüğünü bilirseniz bu dökülmenin önüne geçersiniz kısaca saç dökülmesini tetikleyen durumların önüne geçersek saçlar dökülmezler.

  Saç dökülmesinin tıbbi olarak saçı dökülen kişinin hormonlarının düzeninde ki problemlerden kaynaklanır.. Bu tür kişilerin hormonları bozulacak bir işlem yapılırsa saçı da dökülebilir bu nedenle saç dökülmesini önlemekten ziyade dökülmemesi için çaba göstermek gerekecek.
  Yani hastalanmadan önce tedbirini alacaksınız.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş