1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Kadın- erkek ilişkilerinde bir erkeğin bayandan hoşlandığını nasıl anlarsınız, ne sinyaller verir, erkek neler yapabilir gibi konularda bilgi edinmek istiyorsanız yazımın devamını mutlaka okumanız gerekmektedir.

  Erkeklerin hoşlanma belirtileri şunlardır:

  *Bir erkek size uzun uzun çapkın bakışları ile bakıyorsa bu erkek tipi son derece tehlikelidir; ama bir erkek sizden bakışlarını kaçırıyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Bu nedenle çapkın erkekten uzak kalarak gerçekten sizden hoşlanan erkekle birlikte olma tercihinde bulunmalısınız.

  *Konuşurken sizin zevk aldığınız her şeyi öğrenmeye çalışan, ailenizle ilgili bilgi edinmek isteyen erkek sizden hoşlanan erkektir. Aynı zamanda sohbet esnasında espri yeteneği ve iltifat kelimelerini de kullandı mı karşısındaki bayanı etkilemesi olmazsa olmaz olarak bilinmektedir.

  *Hoşlanan erkek karşısındaki bayanı jest ve mimiklerinin yanı sıra kibar görünerek de karşısındakini etkilemeye çalışır.

  *Size üst üste mesaj atmaya başlayan bir erkekten çok yakın zamanda iltifat alacağınız konusundan emin olabilirsiniz.

  *Eğer bir erkekten çiçek aldıysanız o erkek sizden kesinlikle hoşlanıyor demektir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş