1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Erkeğinizi Geri Kazanmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Kadın için ayrılık hiç de kolay değildir. Kaybetme duygusu ile başa çıkmak için bayanlar genel itibari ile zorluk yaşamaktadırlar. Bunun önüne geçmek amacı ile neler yapabileceğiniz hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? O halde size birkaç önerim olacak.

  Erkeğinizi geri kazanmak için neler yapabilirsiniz?

  *Eğer ilişkinizde hata yapan taraf siz iseniz yani bayan partner hata yapmış ise ( aldatmak gibi ) karşı tarafa kendinizi affettirmek için elinizden gelen çabayı göstermelisiniz. Erkek partner sevgilisini affetmek istiyorsa mutlaka ona bir şans vermeli; geçmişi kurcalamaktan vazgeçmelisiniz. Aksi taktirde ilişkiniz zedelenir ve ayrılık rüzgarları kaçınılmaz olur.

  *Gözyaşı dökmeyi bırakın. Eğer erkeğinizi geri istiyorsanız onu günde bir kere arayarak barışma teklifinde bulunun. Fazla ısrarcı davranmayın.

  *Partnerinizin size yaşattığı ayrılık acısını ona yaşattıktan sonra tekrar mutlu beraberlik yaşayacağınız konusundan emin olmamalısınız. Çünkü bu tavrınız geri tepebilir.

  *Onunla ilgili bilgi edinmek için başka kişilerden fikir almak için çaba harcamayın. Arkadaşlarından, ailesinden ya da başkalarından bilgi almanız erkek partnerinizin haberdar olamayacağı bir durum değildir. Bu nedenle ajanlık yapmaktan vazgeçin.

  *Eğer her çabanıza karşı o geri dönmüyorsa durumu kabullenip hayatınıza devam edebilmek için gayret etmelisiniz.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bilgilendirme icin tesekkurler...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş