1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Erkeğin sevdiğini nasıl anlarız?

Konu, 'Ademler ve Havvalar' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Bu güne kadar kadınların gözünden bir erkeğin sizi sevdiğinizi nasıl anlarsınız üzerinden gidiyorduk, aslında bir erkek nasıl sevdiğini anlatırsa size daha yardımcı olacaktır.

  Erkek severse kesinlikle kıskanır, ve kollamak korumak ister, bu erkeğin yapısında olan bir durumdur. Öncelikle seven erkek sizi sevdikleri ile tanıştırmak ve onlarla aynı ortamda bulundurmak ister. Erkekler sevdiği kadınları sürekli düşündüğünden onun ne yaptığını merak eder ve araştırmak ister bu sakın size güvenmiyor anlamına gelmesin.
  [​IMG]
  Seven erkek kendi sevdiği şeylerden sizinle paylaşmak ister. Seven erkek dokunmaz mantığı tamamı ile uydurmadır seven dokunmak hep yanında olmak ister, ve seven erkek duracağı yeri bilir.

  Kısacası bir erkeğin sizi sevdiğini anlamak için daha önce acı tecrübelerinize dönüp bakın ve bu erkekte onlardan bir benzerlik var mı yok mu analiz edin, çünkü gerçekten değer veren birisi size değer vermeyenlerden farklı davranacaktır.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş