1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Emina Sandal Biyoğrafisi

Konu, 'Sanatçılar ve Sporcular' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

 1. S

  Sosyete Yeni Üye

  Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal Kimdir Hayatı hakkında bilgiler
  Emina Jahovi Sandal 15 Ocak 1982 doğumlu dünyaca ünlü Sırp albümleri milyonlarca satmış şarkıcı, dansçı, besteci, bestekâr ve oyuncu. Ayrıca Türk Fabrika markası ve Makedon Kara markası için katalog modelliği yapmıştır.

  [​IMG]

  Emina Sandal Basketbol oyuncusu Mirsad Türkcan'ın kız kardeşidir, İki ülke ayrılmadan önce yapılan son yarışmanın kraliçesi, Sırbistan ve Karadağ Güzeli profesyonel manken Dina Dzankovi 'in görümcesi, şarkıcı Mustafa Sandal'ın eşidir. Ülkesinde Emina Jahovi Türkiye'de ise Emina Sandal ve Emina Türkcan olarak tanınır. Fakat Türkcan (Turkd an) soyadını resmî olarak hiçbir zaman almamıştır. Bu soyad, sadece ağabeyinin -Türkiye Millî Basketbol Takımı'na girmeden önce- Türk vatandaşlığına geçtikten sonra aldığı soyaddır. Sırp & Boşnak kökenlidir, Güney Slavı'dır ve Müslüman'dır. Bir kez Bosna-Hersek ve bir kez de Sırbistan adına olmak üzere iki kez Eurovision Şarkı Yarışması için seçilen Emina Jahovi , İstanbul'da yaşamaktadır.

   
 2. a

  angel Yeni Üye

  fiziği güzel hatunun yer gök aşk dizisinde bir kaç kere tesadüfen görmüştüm
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş