1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Elma Sirkesinin Sağlığa Yararları ( Ender SARAÇ ile )

Konu, 'E | F | G | H | I' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  Elma sirkesini zayıflamak isteyenlerin kullandığını hepiniz duymuşsunuzdur. Peki, Ender SARAÇ'ın elma sirkesi ile ilgili güçlü sağlık bilgilerini öğrenmeye hazır mısınız?

  *Elma sirkesini gün içinde tükettiğiniz besinlere ekleyerek rahatlıkla tüketebilirsiniz. Salata, yemek ya da içeceklerinize fazla abartmamak koşulu ile bu sirkeyi ilave ederek sağlıklı tüketim gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

  *Bedeninizi güçlendiren bu sirke aynı zamanda strese karşı dayanıklılığınızı da arttırmaktadır.

  *Güneş yanığı için inceltilmemiş elma sirkesi kızarmamış bölgelere sürülür. 3 yemek kaşığı eklenmiş su ile soğuk banyo alınabilir. Banyo süresi 10 dakikadan uzun sürmemelidir.

  *Gaz şişkinliği problemi yaşıyorsanız yemeklerden önce elma sirkesi bal kokteylini tüketerek sağlıklı bir bağırsak florası temelini atabilirsiniz.

  *Varisleriniz var ise sirkeli bir bezi 20 dakika kadar bu bölgelere sarıp bekletmelisiniz.

  *Vajinal akıntılara karşı 1 ölçü elma sirkesi 4 ölçü ılık su ile karıştırılır ve bu sıvı şırınga ile vajinaya iletilir. Sirke- su karışımının 1 ya da 2 dakika kadar vajinada kalması yeterli olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş