1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Eller kişiliğin aynasıdır

Konu, 'Her Telden' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Ellerinizin Kişiliğinizi Yansıttığını Biliyor Muydunuz?

  Kişilerin ellerine bakarak kişilikleri hakkında bilgi edineceğinizi biliyor muydunuz? Birçok kişi tarafından duyduğum bu gerçeği dayanamayıp araştırdım bakın neler buldum.

  Karşınızdaki kişinin elleri açıksa yani avuçları açıksa bu kişi oldukça cömert ve eli açık bir insandır. Bu kişiler olduğu gibi görünen ve başkalarından sır saklayamayan kişiler olarak bilinmektedir.
  [​IMG]
  Karşınızda oturan arkadaşınızın avuçları yumruk şeklinde ise ve avuç içleri gözükmüyorsa bu kişiden para almanız olanaksızdır. Bu kişiler her şeyi içlerinde yaşarlar ve gizlilik içinde yaşayan kişiler olarak bilinmektedirler.

  Yarı açık ve yarı kapalı elleri olan arkadaşlarınız varsa çok şanslısınız demektir; çünkü bu kişiler sır saklayabilen, parayı gerektiği gibi harcayabilen kişiler olarak bilinmektedirler. Ne çok cömerttir ne de fazla savurganlardır. Bunların elleri içe bükülü ve parmakları hafifçe içe bükülüdür.

  Eğer elleri sarkık biri ile karşı karşıya iseniz son derece dalgın, iyi düşünemeyen ve daima dalgın biri ile karşı karşıya kaldığınızdan emin olabilirsiniz.

  Elleri sakin duruyor gibi görünse de kişinin avuçlarında gerginlik varsa akılcı, yaşamayı seven, kararlı ve zeki biri karşınızda duruyor demektir.

  Karşınızdaki kişinin ellerini nereye koyacağını bilemediğini fark ettiyseniz çekingen, içe kapanık, kendine güvenemeyen, ne yapacağını bilmeyen ve toplum içinde oldukça başarısız biri karşınızda duruyordur.

  Kimileri de ellerini birbirine kavuşturur. Bu kişiler duygulara kapılmadan hayat meşaketine devam etmek isteyen ve kendilerine güvenen kişilerdir.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. i

  ilayda Yeni Üye

  Benim elleri nasıl çok merak ettim şuan:)
   
 3. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Ellerini uzat bir bakalım falınıza o halde, neyse falınız çıksın haliniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş