1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ekrem Kerem Oktay biyoğrafisi

Konu, 'Siyasetçi ve Asker' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Yeni dönemde CHP den milletveli adayı olan Ekrem Kerem Oktay hakkında bilgileri bu konumuzda bulabilirsiniz. Ekrem Kerem Oktay Kimdir, Hayatını nerede geçirdi?

  Ekrem Kerem Oktay resimlerinden bir tanesi.
  [​IMG]

  Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı partinin en genç üyesi 27 yaşındaki Ekrem Kerem Oktay, Bilkent Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. Yurtdışında hukuk yüksek lisans yapmakta.
   
 2. a

  ayfer Yeni Üye

  Genç dinamik birine benziyor. Hizmet noktasında nasıl bakalım.
   
 3. A

  Abdullah Yeni Üye

  genç ve dinamik birisine benziyor...
   
 4. yarımada

  yarımada Yeni Üye

  Seçilemedi bu arkadaş sanırım.
   
 5. i

  irem Yeni Üye

  CHP Parti Meclisi(PM) Üyesi ve son genel seçimlerde milletvekili adayı olan genç politikacı Ekrem Kerem Oktay, Fransa'da komaya girdi.
  [​IMG]
  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile Fransız Parlamentosu'nun kararı öncesi lobi çalışmalarına katılmak üzere Fransa'ya giden Oktay, beyine bağlı bir rahatsızlık nedeniyle komaya girdi. Fransa'da toplantı sırasında fenalaşarak baygınlık geçiren Oktay, hastaneye kaldırıldı. Hisarcıklıoğlu, yüksek ateş devam ettiği için hastanede gözetim altında tutulan Oktay'ın, gerektiğinde Türkiye'ye getirilmesi için uçak ambulans hazırlatırken, Fransız doktorlar Oktay'ın hareket ettirilmesini uygun bulmadılar.

  Sabah
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş