1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ekim Ayı 2011 Koç Burcu Yorumları

Konu, 'Koç' kısmında kocemin tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kocemin Yeni Üye

  Koç burcu ekim ayı analizi
  Koç burcu yorumları Ekim 2011
  Ekim ayı burç yorumu 2011
  Koç burcu ekim ayı yorumları


  2 -10 ekim tarihleri arasında boyunca beklenmedik duygu değişimlerine açık olmalısınız. Sanki hayatınızın yönetimi elinizde değilmiş gibi hissedebilir, etrafınızda kadersel bir çok olaya şahit olabilirsiniz. Aile hayatınıza harcayacağınız enerjiniz, sizi canlandıracak.
  [​IMG]
  12 ekimden sonra beklenmedik parasal kazançlarınız olabilir. Artık rahatlıkla kendi istek ve beklentilerinize odaklanabilirsiniz.Tüm ay boyunca gerek aşk hayatınızda, gerekse çocuklarınızla ilgili konularda şanslı ve güzel ilişkiler kuracaksınız. Sanat ve yaratıcılıkla ilgili işleri olanlar güzel etkileşimlere sahip olacaklar.

  Tamamlanmamış ve bitirilmesi gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz. ekim sonu ise, parasal konular hayatınızda önemli olacak. Ayrıca duygusal ilişkilerinizde bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar yaşayabilirsiniz.ama bu sorunlar üstesinden gelemiyeceğiniz türden değil.Sakinlik sizi doğru yola yönelticek!
   
 2. n

  nilüfer Yeni Üye

  Yalnız komik bir durum var Ekim Ayında Koçlar kurban edilecek dikkat edin koçlarrr :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş